Angel Eye LifeGuard to rewolucyjny podwodny system monitorowania i zaawansowanego systemu ostrzegania zaprojektowany w celu zwiększenia bezpieczeństwa w środowisku wodnym i działań ratowników.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanego, podwodnego systemu kamer i oprogramowania sztucznej inteligencji (AI), zdolnego do monitorowania setek pływaków w wodzie, Angel Eye LifeGuard wykrywa potencjalne ryzyko zanurzenia w ciągu kilku sekund, powiadamiając ratowników poprzez bezprzewodowy inteligentny zegarek i ręczne utrzymana technologia.
Idealnie nadaje się do dużych basenów publicznych, miejskich, parków wodnych i basenów mieszkalnych, Angel Eye LifeGuardkoncentruje się na bezpieczeństwie w najtrudniejszych sytuacjach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - w dzień lub w nocy.
AngelEye Technologies ma wyjątkową wizję: zmniejszenie liczby utonięć na całym świecie poprzez zastosowanie najbardziej zaawansowanej technologii wizyjnej i oprogramowania monitorującego dostępnego w celu przewidywania incydentów zanurzenia oraz umożliwienie ratownikom skupienia większej uwagi na wodzie i większej liczby oczu pod wodą .
Problem
Według CDC ponad 10 osób umiera każdego dnia z powodu utonięcia w Stanach Zjednoczonych, a 15 000 jest hospitalizowanych z powodu urazów spowodowanych zatoką.
Szacuje się, że 22% utonięć ma miejsce w publicznych basenach, co kosztuje urządzenie średnio 3 miliony dolarów na zdarzenie.
Koszty finansowe opieki długoterminowej dla ofiar incydentów podwodnych przekraczają 3 miliardy USD rocznie.
Rozwiązanie
Angel Eye LifeGuard to dedykowane rozwiązanie do wykrywania podwodnego, które identyfikuje dokładną lokalizację potencjalnych zagrożeń w aktywnych basenach. W przeciwieństwie do naziemnych systemów kamer, które monitorują tylko ostatnią znaną pozycję obiektu na powierzchni wody, Angel Eye LifeGuard utrzymuje wyraźny nacisk na każdego pływaka w basenie, zarówno na powierzchni, jak i pod wodą, dzięki czemu wykrywanie zanurzenia jest znacznie bardziej precyzyjne.
Gdy liczy się każda sekunda, Angel Eye LifeGuard koncentruje wysiłki ratowników na skoordynowanej reakcji na krytyczne zdarzenia.